פדיקור באר שבע

פדיקור רפואי באר שבע 

פדיקור ומניקור הינם טיפולים לטיפוח ושיקום הציפורניים והרגליים אשר נועדו לחדש את תאי העור שבכף הרגל וטיפוח ציפורניי כפות הרגליים. הפדיקור הרפואי נועד לפתור בעיות של יבלות, אקזמות, ציפורן חודרנית, פטריות בציפורני כפות הרגליים.

 

איך זה עובד? 

שמים את כפות הרגליים בגיגית עם מים וסבון אנטיבקטריאלי למשך 15 דקות ולאחר מכן מורידים את העור היבש בכף הרגל בעזרת סכין המיועדת לפדיקור לאחר מכן גוזרים את ציפורניים משייפים את הציפורניים ומפנקים את כפות הרגליים בעיסוי קל ובסיום הטיפול מורחים לק בגוון לפי בחירת הלקוחה. 

 

פדיקור מניקור

 

פדיקור רפואי לשיפור בריאות כף הרגל

אין ספק שמתוך כל אברי הגוף שלנו כפות הרגליים הן אלה שצריכות להתמודד עם משקל הגוף שלנו במהלך כל היום, ולא מדובר על משימה פשוטה. כתוצאה מכך לא פעם מתעוררות בעיות בכף הרגל, בין אם אלה הן תופעות כמו עור יבש, יבלות ויראליות או יבלות אחרות, ובהחלט עדיף לטפל במצבים האלה. אחת מהדרכים הטובות ביותר לטיפול בכפות הרגליים היא לעשות למעשה פדיקור רפואי, כי הפדיקור הרפואי יכול לשפר לא רק את האסתטיקה אלא גם את ההרגשה הפיזית עצמה.


ההבדלים בין פדיקור רפואי ופדיקור אסתטי

חשוב לדעת שפדיקור אסתטי אינו דומה לפדיקור הרפואי, כי הפדיקור האסתטי מתעסק יותר בשמנים ובלחות לכף הרגל. זה טיפול שמטרתו היא יותר פינוק והעשרה, ואילו מטרתו של הפדיקור הרפואי היא שונה. פדיקור רפואי נעשה יותר עומק כף הרגל ועושים בו שימוש באביזרים שונים כמו סכינים מיוחדות וכדומה, ואין ספק שצריך גם הכשרה מתאימה לצורך ביצוע עבודה כזאת. זה לא משנה אם התופעה שממנה אתם סובלים הם ציפורן חודרנית, פטריות בציפורניים או כל תופעה אחרת, כי בכל מקרה הפדיקור הרפואי יוכל לסייע לכם בכך.

 

מניקור - מהו? 

המניקור מסייע לשמור על עור הידיים ועל ציפורניים מטופחות בעלות מראה בריא. בנוסף המניקור מסייע לעור הידיים להראות גמיש, נעים ורך למגע. מניקור מטפח ומשמר את כף היד והציפורניים שלך. אנו מציעים מגוון של טיפולי מניקור במכון היופי שלנו בבאר שבע במקצועיות רבה. ההליך אצלנו כולל גזירת ציפורניים, שיוף, הורדת עור, טיפוח האצבעות בידיים וכמובן לק בכל צבע שרק תבחרי. 

מניקור באר שבע

 

נשמח להעניק גם לך ממגוון טיפולי הפדיקור-מניקור שלנו, באופן מקצועי,
באווירה נינוחה ומפנקת שתגרום לך לחזור בשמחה כל פעם מחדש ! 

 

 

 

פטרת ציפורניים

הפיטריה מפרישה חומרים הגורמים לפירוק שכבות הקרן ולהמסתן.

פטרת הציפורניים מתפתחת בציפורן ובעור.

במצב שבו הפטרת תקפה את הציפורן ,ניתן לזהותה כאשר הציפורניים מצהיבות ,מתעבות,או שנוצרים בהן סדקים וחלקן אף משחירות .

לטיפול בפטרת הציפורניים חשיבות רבה .שכן פטריות בציפורניים עשויות להוות מקור להדבקה של אנשים אחרים או לעבור מכפות הרגליים לאיזורים שונים בגוף.