טיפול פנים בבאר שבע

טיפול פנים בקליניקה של נלה קציר מתחיל באיבחון קליני מדוייק של סוג עור פניכם. לאחר מכן נערכת התאמת טיפול פנים יעודיי וכן שימוש בחומרים פעילים המעניקים לעור את המענה המקצועי ביותר ומשאירים את העור רענן ונעים למגע.

 

טיפולי הפנים שלנו משרים אווירה נינוחה וממלאים את הגוף והנפש באנרגיה שלווה ורגועה...

טיפולי פנים בבאר שבע

 

טיפולי הפנים שאנו מציעים:

* אנטי אייג'יינג.

* טיפול לעור רגיש אנטי סטרס.

* סבוריאה.

* אקנה.

כל הטיפולים מתבצעים תוך שימוש בחומרים איכותיים וחדישים של החברות המובילות בתחום: קריסטינה, רניו, הולילנד, ד"ר כדיר ועוד. 


 

טיפולי פנים כולל פיגמנטציה:

 

321 321 1 321 2 321 3321 4


 

יחודי למכשיר ידיות -RF אשר מקררות להעצמת הטיפול

ולתחושה נעימה יותר.!!!

מכשיר אולטראסוניק

הינו מכשיר המשמש לטיפולים קוסמטיים מתקדמים
בתהליך מיקרו מסאז" !!!
* השבחת תפקוד בנוזל הבין תאי
* זרז אנרגטיים לתאים הפנימיים
* המרצת דם איכותית
* עליה בטמפרטורה הקבועה ברקמה
* הולכה וניקוז לימפטח
* ניקוי רקמתי יסודי
* החדרת חומרים קוסמטיים
* הגברה מסיבית של פעילות חילוף חומרים (מטבוליזים) של תאי העור

תהליך שהוא פסגת האנטי אייג"נג. מיוחד ויעיל עם תוצאות מידיות .

 

oltrasonik-mahshir Medium


 

טיפולי פנים לכולם, תופעה עולמית

טיפולי פנים הפכו נפוצים מאוד כיום בכל העולם, ונשים רבות, וכן גם לא מעט גברים, נוהגים לפקוד את מכוני היופי באופן קבוע כדי לשמור על עור פניהם ולחזק אותו כראוי. התופעה הפכה מבוקשת יותר ויותר על רקע התפקיד החשוב שתופסים אידיאל היופי והזוהר בתרבות האנושית. אלילי הזוהר, מנחי החדשות, שחקנים ודוגמניות הם כולם  למראית עין יפים, רזים, מחוטבים, בעלי גזרה מושלמת ובעלי עור פנים רך. מאחר שלדמויות המופיעות באמצעי התקשורת ישנה בדרך כלל השפעה רבה על ההמון, גם אנחנו, מאמינים, כי עלינו להיראות כמוהם: יפים, מטופחים, רזים ומושלמים. הטיפולים הללו הם דרך להקנות לפנים מראה עדין, מטופח וצעיר יותר, ומאחר שהפנים הם איבר משמעותי להופעה החיצונית הכללית, רענון שלהם הוא דרך לשדרג את המראה החיצוני הכללי.


טיפולי פנים בבאר שבע

סדרת הטיפולים שאנו מציעים במכון שלנו בבאר שבע הם מהמקצועיים ביותר וכוללים שימוש בחומרים המיועדים והמתקדמים ביותר כיום.  כיוון שיש כמה סוגי עור שונים ומגוונים אנו נדע להתאים את הטיפול לסוג העור של הלקוח/בצורה הטובה ביותר.  אנו נדע להעניק את הטיפול הטוב ביותר בעזרת הניסיון רב שנים בתחום ומוניטין של מאות לקוחות מרוצים באזור באר שבע והסביבה. 

 


 

עור שמן ובעייתי - אקנה

אקנה היא אחת מבעיות העור השכיחות ביותר.זו היא דלקת כרונית של זקיק השער ובלוטות החלב המיתאפיינת בתפרחת רב - צורתית ; קומודונים ,נגעים ציסטיים,מוגלתיות וקשריות אדומות ,הגורם הראשון להיווצרות הדלקת הוא סתימת הצינוריות המובילה בין בלוטות החלב לזקיק השערה ,החלב הוא חומר המורכב מחומר של שומנים ושעווה המופרש מבלוטת החלב לתוך צינורית דקה המיתנקזת לתעלת זקיק השערה . המרכיב העיקרי הוא שומנים בנוסף הוא מכיל קולסטרול וחומרי סיכה שונים. בעור בריא ומאוזן , משמש החלב כשכבה המגנה על פי העור ומונעת אובדן מים .ולכן הפרשתו חשובה מאוד ,אולם במצב של הפרשת יתר, עלול לגרום לסתימות בתעלות הזקיק . כאשר נוצרת סתימה בתעלת הזקיק .מצטברת כמות גדולה של חלב בתוך בלוטת החלב ובצינורית , וכתוצא מיכך נוצר פקק שומני - קומודון .כאשר חלקן הגלוי לאויר של הקומודונים מתחמצן "ראשים" שחורים ,ואילו כאשר פתח הזקיק חסום לחלוטין החלב כולו ניצא מתחת לעור ללא מגע עים האויר ומחוץ לו כתוצאה מיכך הקמודונים אשר אינם חשופים לאויר ניראים כגוש שומן קטנים תת עוריים (מיליום).

הצורך:
ויסות ואיזון בלוטת החלב ופתיחת ניקוי וניקוז ,הפחתת תגובה הדלקתית,כיווץ נקבוביות ,בריפוי העור והיתחדשותו

הפיתרון :
בטיפול קוסמטי מקצועי יעודי ויעיל ביותר , לטיפול בעור שמן הסובל מאקנה .
וולגריס (אגרסיבי)

 

 

 

 

 

 

מזמינים גם אותך לבוא ולהנות מסדרת טיפולים מיוחדת

שתעניק רעננות, יופי, טיפוח ותעלה חיוך גדול על פנייך!